Go to Top

Witamy na stronach CDiTO!

Nasze Usługi

CDiTO - Teleradioterapia

Teleradioterapia

Radioterapia, czyli technika miejscowego leczenie nowotworów złośliwych wykorzystujące energię promieniowania jonizującego.

czytaj dalej
CDiTO - Brachyterapia

Brachyterapia

Brachyterapia, czyli leczenie polegające na umieszczenie źródła promieniowania bezpośrednio w zmianie chorobowej lub jej sąsiedztwie

czytaj dalej

Diagnostyka

Diagnostyki obrazowa wykorzystująca zaawansowane tomografy komputerowe oraz nowoczesne, cyfrowe aparaty rentgenowskie.

czytaj dalej

Witamy na naszej stronie!

Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Katowice („CDiTO”) to spółka która została utworzona w 2011 r. na potrzeby współpracy ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym („SUM”) w zakresie zapewnienia kompleksowego leczenia onkologicznego pacjentom chorym na raka. W ramach uzgodnionych ram współpracy z Uczelnią, CDiTO poprowadzi wysokospecjalistyczne zaplecze diagnostyczno-radioterapeutyczne w sąsiedztwie Szpitala Klinicznego Nr 5 SUM w Katowicach.

Aktualności

wszystkie wiadomości

Ogłoszenie o połączeniu spółek

Szanowni Państwo, w związku z toczącym się procesem połączenia, Zarządy Spółek pod firmą: a)     Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (kod pocztowy: 40-514)

Read More

Pierwszy Pacjent

Miło nam poinformować, że w dniu 7 stycznia NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim przyjęło pierwszego

Read More