Go to Top

Witamy na stronach CDiTO!

Nasze Usługi

CDiTO - Teleradioterapia

Teleradioterapia

Radioterapia, czyli technika miejscowego leczenie nowotworów złośliwych wykorzystujące energię promieniowania jonizującego.

czytaj dalej
CDiTO - Brachyterapia

Brachyterapia

Brachyterapia, czyli leczenie polegające na umieszczenie źródła promieniowania bezpośrednio w zmianie chorobowej lub jej sąsiedztwie

czytaj dalej

Diagnostyka

Diagnostyki obrazowa wykorzystująca zaawansowane tomografy komputerowe oraz nowoczesne, cyfrowe aparaty rentgenowskie.

czytaj dalej

Witamy na naszej stronie!

Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Katowice („CDiTO”) to spółka która została utworzona w 2011 r. na potrzeby współpracy ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym („SUM”) w zakresie zapewnienia kompleksowego leczenia onkologicznego pacjentom chorym na raka. W ramach uzgodnionych ram współpracy z Uczelnią, CDiTO poprowadzi wysokospecjalistyczne zaplecze diagnostyczno-radioterapeutyczne w sąsiedztwie Szpitala Klinicznego Nr 5 SUM w Katowicach.

Aktualności

wszystkie wiadomości

Ogłoszenie

Zarząd Spółki: Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ogłasza poprzez udostępnienie do publicznej wiadomości, zgodnie z treścią art. 500 § 21 ustawy z dnia

Read More
link icon

Katedra Onkologii i Radioterapii

W dniach 14-15 kwietnia br. odbyły się Dni Otwarte Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, przedstawiamy Państwu krótką fotorelację z  stoiska Katedry Onkologii i Radioterapii.

Read More